АВСТРАЛІЯ

Континент, більшу частину якої займає пустеля, отримає внутрішнє море. Але втратить більшу частину вузької прибережної смуги, де в даний час проживають четверо з п’яти всіх австралійців.

АЗІЯ

Територія, яку зараз населяють 600 мільйонів китайців, піде під воду, як і весь Бангладеш і солідна частина Індії. Гірські райони Камбоджі перетворяться на острови.

ПІВДЕННА АМЕРИКА

У Латинській Америці затопить столицю Аргентини Буенос-Айрес, а також прибережні Уругвай і Парагвай. Перетворяться в моря, дельти річок Амазонка і Парана.

АФРИКА

В порівнянні з іншими континентами Африка втратить не так багато територій. Але підвищення температури зробить більшу її частину безлюдною. У Єгипті в результаті підвищення рівня води в Середземному морі заболоченими виявляться стародавні міста Олександрія та Каїр.

ЄВРОПА

У разі танення льодів, за словами вчених, рівень моря на Землі підніметься приблизно на 65 метрів. Лондон, Венеція, Нідерланди, Молдова і велика частина Данії зникнуть з лиця землі. Середземне, Чорне та Каспійське моря сильно збільшаться в розмірах.

АНТАРКТИДА

Західна частина Антарктиди розтане практично повністю і досить швидко. Вже зараз ця область втрачає 65 мільйонів тонн льоду в рік.

Східна ж частина материка містить у собі 4/5 усіх льодовиків на землі. Вона переживе перший період потепління за рахунок великої маси, але потім почне танути і вона.

ПІВНІЧНА АМЕРИКА

Все Атлантичне узбережжя США зникне під водою, включаючи берега Мексиканської затоки, Флориду і більшу частину Ка

Spread the love

Leave a Comment