Практичне заняття 7.11.18 для слухачів курсів природничого напрямку КЗ “КОІППО” імені василя Сухомлинського.

Сервіси для впровадження елементів дистанційного навчання на уроках географії (змішане навчання). ФОТО

 

Дистанційна форма навчання стає все більш актуальною формою навчання.  Динамічність суспільства, збільшення учнів з екстернатною формою навчання, запровадження карантинів, часті хвороби учня, часті переїзди, подорожі – це все умови для впровадження дистанційного навчання.

Міністерство освіти і науки винесло (28.10.2018) на громадське обговорення проект положення про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти.

Відповідно до документа, школи матимуть можливість створювати класи чи групи, які навчатимуться за очною (денною або вечірньою), заочною, дистанційною та мережевою формами.

Згідно з законом “Про освіту”, дистанційна форма здобуття освіти – це “індивідуалізований процес здобуття освіти, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу у спеціалізованому середовищі, що функціонує на базі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій”.

На сьогодні існує велика кількість сервісів та інтернет інструментів для впровадження дистанційного навчання, але в кожного вчителя є свої улюблені.

 

Spread the love